نشست مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا با مدیران پروژه شهید کشوری

نشست مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا با مدیران پروژه شهید کشوری

نشست مدیر عامل شرکت عمران آبشار ااسپادانا با مدیرران پروژه شهید کشوری در دفتر مرکزی شرکت با حضور مهندس حسینی پور، قائم مقام مدیر عامل، معاونت فنی مهندسی، معاونت طرح و برنامه و مدیر پروژه شهید کشوری و جمعی از مدیران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا ضمن قدردانی از زحمات تمام مدیران ، جناب آقای عارفی را به عنوان قائم مقام مدیر عامل معرفی  و خواستار همکاری تمام سطوح با ایشان شدند.

در ادامه سرهنک لقائی مدیر پروژه شهید کشوری پس از بیان گزارشی از فعالیت های اجرایی و اقدامات صورت گرفته، موانع موجود در صدور اسناد و پایان کار پروژه ها را عنوان نمود.

در این نشست مسائلی از قبیل موانع صدور اسناد واحدهای مسکونی، صدور پایان کار بلوک ها، تامین منابع، اعلام و اطفای حریق واحدها و… بررسی شد.

 

مهندس حسینی پور در ادامه این نشست در خصوص پیگیری صدور اسناد واحدهای مسکونی گفت: با حضور جناب آقای مرادی به عنوان مشاور اسناد و املاک در شرکت خوشبختانه صدور اسناد دو بلوک از مجموعه یاس به مرحله نهایی رسیده است و در خصوص تکمیل مدارک اسناد واحدهای مجموعه مریم و نسترن دستور پیگیری دادند. همچنین با توجه به تکمیل مراحل صدور پایان کار دیگر بلوک ها از جمله فاز6 پروژه شهید کشوری نسبت به پیگیری جهت صدور اسناد مالکیت این واحدها تاکید نمود.

در این نشست جهت تسریع در تکمیل خدمات زیربنایی بلوک های تحویل موقت نیز مقرر شد مدیران واحدها پیگیری نموده و گزارش آن را به اطلاع مدیرعامل برسانند. همچنین به منظور سرعت بخشی به اجرای برج های مسکونی فاز 7 تصمیمات لازم اتخاذ و ابلاغ گردید.

مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا از خرید و تامین میلگرد مورد نیاز  پروژه ها خبر داد و جهت تجهیز بچینگ جدید شرکت دستور داد.

این نشست که با هدف هم اندیشی و بررسی مسائل برگزار شده بود با تاکید مدیرعامل محترم شرکت بر پیگیری مصوبات جلسه به پایان رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.