نصب تندیس شهید کشوری

تندیس شهید احمد کشوری در شهرک شهید کشوری نصب شد

تندیس شهید احمد کشوری به همت شهرداری اصفهان در ورودی خیابان بوستان 3 مجتمع بزرگ آبشار – شهرک شهید کشوری اصفهان – نصب شد.

 

احمد کشوری در تیر 1332، در شهر «کیاکلا» مازندران به دنیا آمد. دوران دبستان را در مدرسه خیام کیاکلا و دوران دبیرستان را در شهرهای «سرپل تالار» و «قنه» بابل گذراند.[]وی مدال طلای مسابقات کشتی در شهرستان بابل را کسب کرد.[2] سال 1351، کشوری در رشته صنایع غذایی دانشگاه تهران پذیرفته شد اما از رفتن به دانشگاه منصرف شد.[4و  به خاطر عشق به پرواز و سیمرغ شدن[5] به ستاد هوانیروز رفت و وارد پادگان 06 تهران شد. کشوری جزو هفت نفری بود که برای خلبانی پذیرفته شدند.[6]

آخر فروردین 1352، برای گذراندن دوره آموزش خلبانی، به پایگاه اصفهان اعزام و موفق به دریافت گواهینامه خلبانی هلی‌کوپتر در 28 آذر 1352، در دوره یکم شد.[7] وی تنها خلبانی بود که برای اولین بار به صورت انفرادی پرواز کرد. تابستان 1353، او برای یک دوره شش‌ماهه آموزش مقدماتی پیاده‌نظام، به شیراز اعزام شد.[8] کشوری با کاغذهای رنگی، بالگردی را طراحی و روی دیوار آسایشگاه پایگاه هوانیروز شیراز چسباند که بعدها آرم و نماد هوانیروز شد.[9] نیمه زمستان 1353، پس از پایان آموزش به تهران بازگشت و با حکم ستاد هوانیروز، به اصفهان اعزام شد تا در گروه رزمی کرمانشاه، مشغول به کار شود که به دلیل آماده نبودن پایگاه کرمانشاه، در اصفهان ماند و آموزش خلبانی بالگرد کبرا را سپری کرد.[10]

در پایان سال 1354، کشوری به پایگاه هوانیروز کرمانشاه انتقال یافت[11] و گواهینامه خلبانی کبرا را در 18 اردیبهشت 1354، با درجه ستوان سومی گرفت.[12] وی با همکاری افراد خیر هوانیروز، مخفیانه صندوق اعانه‌ای برای کمک به مستضعفین کرمانشاه تشکیل داد.[13] او در سال 1355، به فرماندهی گروهان تک پایگاه کرمانشاه منصوب شد[14] و در پایگاه، به فعالیت‌های سیاسی و مذهبی پرداخت. وی با پخش اعلامیه در پایگاه‌های ارتش، چندین بار بازجویی شد.[15] در اسفند 1355، کشوری با دختردایی‌اش ازدواج کرد.[16] ثمره این ازدواج یک دختر به نام مریم و یک پسر به نام علی بود.[17]

کشوری سال 1356، در پایگاه هوانیروز کرمانشاه، فرماندهی خلبان‌ها و پرسنل فنی را بر عهده داشت.[18] اولین اقدام کشوری در دوران انقلاب، دایر کردن جلسات آموزش قرآن در پایگاه هوانیروز کرمانشاه بود.[19] پس از 22 بهمن 1357، با بروز آشوب در کردستان، در شکستن محاصره پادگان سنندج و نجات پادگان‌های سقز، بانه، مریوان و سردشت نقش اساسی ایفا کرد.[20] بیست‌وهشتم اسفند 1357، با توجه به ناامنی و آشوب و غارت در پادگان سنندج و صدور اعلامیه امام خمینی‌قدس‌سره‌الشریف، مبنی بر روشن شدن وضعیت مردم و تکلیف احزاب و گروه‌های معاند،[21] برای انجام عملیاتی وارد پادگان سنندج شد.[22] او در این عملیات مجروح شد و به کرمانشاه برگشت.[23]

سوم فروردین 1358 دوباره عازم پادگان سنندج شد تا خانواده‌های نظامیان را به کرمانشاه منتقل کند.[24] بهار 1358، فرماندهی عملیات پاکسازی ارتفاعات گهواره و اسلام‌آباد غرب را برعهده داشت.[25] هفدهم مرداد 1358، زمانی که شهر و پادگان پاوه در محاصره ضدانقلاب و در حال سقوط بود، با فرمان تیمسار ولی‌الله فلاحی، رئیس ستاد مشترک ارتش، برای انجام عملیاتی به پاوه رفت.[26] گروهان سوم تک خلبانان که کشوری به‌عنوان خلبان در آن فعالیت می‌کرد، «گروهان مجاهدین» لقب گرفته بود.[27] کشوری به همراه تیم هوانیروز، با همکاری دکتر مصطفی چمران فرمانده جنگ‌های نامنظم و پادگان کردستان و ولی‌الله فلاحی، 26 مرداد 1358، پاوه را از نیروهای ضدانقلاب پاکسازی کردند.[28] همچنین او رهبری تیم هوانیروز در عملیات پاکسازی کردستان را برعهده داشت و پادگان بانه را نیز پاکسازی کرد و در این عملیات مجروح شد.[29] در عملیاتی از محور سقز ـ گردنه خان به‌طرف بانه، وی رهبری بالگردهای مسلح برای پشتیبانی از عملیات ستون نیروهای لشکر 16 زرهی را برعهده داشت و به کمک علی صیاد شیرازی، فرمانده عملیات‌های غرب کشور و خلبان علی‌اکبر شیرودی، گردنه را پاکسازی کردند.[30]

ششم خرداد 1359، کشوری به عملیاتی در سقز و بانه عازم شد که گلوله به بالگرد وی اصابت کرد و مجروح شد.[31] 31 شهریور 1359، با شنیدن خبر حمله عراق به ایران، از بیمارستان ارتش تهران خارج و به پایگاه هوانیروز کرمانشاه رفت.[32] در آنجا دو تیم آتش توسط هوانیروز انتخاب شد، یکی برای پادگان ابوذر در سرپل‌ذهاب که رهبر تیم شیرودی، و تیم دوم برای پایگاه قوچعلی (واقع در تنگه قوچعلی) که به فرماندهی کشوری بود.[33] روز بعد، عملیات رزمی به فرماندهی کشوری در مرز ایلام آغاز شد. در این عملیات ستون تانک‌های عراق در محور گیلان‌غرب به سوی سرپل‌ذهاب که قصد پیشروی به سوی اسلام‌آباد را داشتند، زمین‌گیر شدند.[34] همچنین حملات هوایی وی در منطقه، باعث آزادسازی ارتفاعات استراتژیک میمک شد.[35]

کشوری در اوایل جنگ، تیم‌هایی به نام «بکاو و بکش» تشکیل داده بود. وظیفه آن‌ها جست‌وجوی نیروهای دشمن و کشتن آنها بود. کشوری، فرمانده تیم‌های حمله در عملیات‌های هوایی بود.[36] در مأموریتی برای عقب راندن نیروهای عراقی که از حد فاصل قصرشیرین تا سرپل‌ذهاب جلو آمده بودند، با دستور کشوری، تیم پرواز به سمت منطقه رفت و با زدن اول و آخر ستون نظامی عراق، آن‌ها را مجبور به عقب‌نشینی کردند.[37] وی از اولین روزی که وارد منطقه عملیاتی ایلام شد، خانواده‌اش را نیز به همراه برد و در اقامتگاه استانداری اسکان یافتند.[38]

کشوری برای انجام عملیاتی، 15 آذر 1359، به منطقه میمک اعزام شد. ساعت 10:25 بالگرد وی با حمله دو فروند هواپیمای میگ عراقی در تنگه بینا سقوط کرد.[39] کشوری هنگام برخورد بالگرد با زمین در میان آتش سوخت و به شهادت رسید.[40]

پیکر شهید احمد کشوری را پس از تشییع در شهرهای ایلام، کرمانشاه و تهران، در 18 آذر 1359، در قطعه 24 بهشت زهرای تهران به خاک سپردند.[41] ارتش جمهوری اسلامی ایران به پاس گرامی‌داشت این شهید بزرگ، نیمه آذر را روز هوانیروز نام‌گذاری کرد. تیمسار ولی‌الله فلاحی به شهید کشوری، لقب «ناجی کردستان» را داد.[42]

تودیع و معارفه مدیر پروژه شهید کشوری اصفهان

انتصاب مهندس محمد مهرپرور به عنوان مدیر پروژه شهید کشوری اصفهان

روز شنبه مورخ 1 مهر ماه در جلسه معارفه مدیر پروژه شهید کشوری که با حضور تصویری مدیرعامل محترم شرکت عمران آبشار اسپادانا و حضور قائم مقام مدیرعامل و جمعی از مدیرانشرکت عمران آبشار اسپادانا و مدیران پروژه شهید کشوری برگزار شد از خدمات سرهنگ لقائی طی مدت مسئولیت مدیرت پروژه تقدیر شد و مهندس مهرپرور طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت عمران آبشار تسپادانا به سمت مدیرریت پروژه شهید کشوری منصوب گردید.

در این جلسه مهندس حسینی پور مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا ضمن تقدیر از خدمات جناب سرهنگ لقائی گفت: دیدار همکاران در اصفهان من را به یاد روزهای دشواری می اندازد که خوشبختانه با تعهد و پشتکار همه همکاران به سلامت از آن عبور کردیم و امروز شاهد تحویل واحدهای مسکونی و همچنین صدور پایان کار و تحویل اسناد مالکیت به اعضا در پروژه شهید کشوری هستیم.

وی در ادامه افزود: در دوران مدیریت جناب سرهنگ لقائی یکی از اقدامات بسیار ارزشمند، پیگیری و وصول کمیسیون ماده 5 پهنه 130 هکتاری در پروژه شهید کشوری بود، هم چنین تعامل ایشان با اعضا و هیئت مدیره ها یکی دیگر از نقاط قوت این دوران بود.

مهندس حسینی پور از مدیریت پروژه خواست تا همچنان از تجارب جناب سرهنگ لقائی بهره مند شوند در مسیر پیش رو از تجربیات ایشان استفاده نمایند.

همچنین به مدیریت پروژه،  مهندس مهرپرور توصیه کردند: تکریم ارباب رجوع را در اولویت قرار دهند و افزود: در پروژه های در دست اقدام شرکت عمران آبشار اسپادانا شرکت تا زمان دریافت پایان کار مسئول است لذا توجه به اجرای تعهد و پیش بینی و پیشگیری حوادث  و رفع نواقص اهمیت بسزایی دارد.

مهندس مهرپرور نیز در این جلسه ضمن تشریح برنامه های کاری خود گفت: تمرکز ما بر اجرای تعهدات باقیمانده به ویژه در فاز 7 خواهد بود و این مهم در تعامل و ارتباط با ارگان های مبوطه و اعضا و هیئت مدیره مجتمع بزرگ آبشار محقق خواهد شد. وی افزود: کارگروه هایی تشکیل شده اند تا فرایند فعالیت ها با سرعت بیشتری اجرایی شوند و شخصا با حضور در کارگاه ها پیگیر فعالیت ها خواهم بود.

مهندس عارفی که به عنوان قائم مقام مدیرعامل در  این جلسه حضور داشت طی صحبت های خود گفت: منابع انسانی سرمایه اصلی هر سازمانی است اما تغیرات مدیریتی طبیعت سازمان ها است که منجر به پویایی خواهد شد. لذا این تغیرات را به فال نیک گرفته و با همدلی و همکاری کارها را به پیش ببرید. ایشان با اشاره به حجم فعالیت های  شرکت گفت: حدود 90 درصد از پروژه های ساختمانی در ارتش جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا انجام می گیرد و این نشان از بزرگی کاری است که به کمک همکاران ما در شرکت امکان پذیر شده است. مهندس عارفی ضمن قدردانی از سرهنگ لقائی به نیابت از مدیرعامل شرکت حکم انتصاب مهندس مهرپرور را به ایشان ابلاغ کردند.

سرهنگ لقائی نیز گفت: در این سال ها بهترین تجربیات را در کنار همکاران داشتم و اکنون با مسئولیت جدیدی که به بنده محول شده است همچنان در بدنه بنیاد تعاون آجا خواهم بود و هر کمکی که در توان من باشد برای پیشبرد اهداف شرکت عمران آبشار اسپادانا دریغ نخواهم کرد.

 

آغاز تحویل اسناد مالکیت

اسناد تک برگ مالکیت بلوک های یاس 1 و 2 آماده تحویل شد.

برج های سکونی یاس هر کدام 40 واحد مسکونی را شامل می شوند. در مرحله نخست تحویل اسناد مالکیت، اسناد تک برگ بلوک های یاس 1 و 2 آماده تحویل به مالکین شده است. این مهم با همت مدیریت پروژه شهید کشوری و پرسنل شرکت عمران آبشار اسپادانا و همراهی اداره ثبت اسناد و املاک استان اصفهان و  مالکین حاصل شده است.

مالکین محترم واحدهای مسکونی بلوک یاس 1 می توانند طبق جدول زمانی زیر با در دست داشتن مدارک مالکیت و شناسایی از  ساعت 8 تا 12 به امور متقاضیان مراجعه و پس از دریافت تسویه حساب سند مالکیت واحد خود را دریافت نمایند.

واحدهای مسکونی شماره 1 تا 10 مورخ 27 شهریور

واحدهای مسکونی 11 تا 20 مورخ 28 شهریور

واحدهای مسکونی شماره 21 تا 30 مورخ 29 شهریور

واحدهای مسکونی 31 تا 40 مورخ 1 مهر ماه

زمان مراجعه مالکین محترم بلوک یاس 2 نیز متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

اسناد مالکیت برج های مسکونی یاس 1 و 2 صادر شد

صدور اسناد مالکیت واحدهای مسکونی در پروژه شهید کشوری

با پیگیری به عمل آمده توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا اسناد مالکیت واحدهای مسکونی در پروژه شهید کشوری در دو بلوک یاس 1 و یاس 2 صادر گردید.

پیش از این اسناد تک برگ واحدهای مسکونی 15 بلوک مجموعه مسکونی شقایق شامل 300 واحد صادر و به مالکین تحویل گردید. با پیگیری های به عمل آماده اسناد مالکیت واحدهای مسکونی دیگر بلوک ها در پروژه شهید کشوری در مسییر صدور قرار گرفت و در نخستین مرحله اسناد تک برگ واحدهای مسکونی یاس 1 و 2 صادر گردید.

 

مالکین محترم پس از هماهنگی با هیئت مدیره بلوک ها  و زمان بندی که متعاقبا اعلام خواهد شد می توانند با مراجعه به واحدحقوقی و متقاضیان و پس از تسویه حساب سند مالکیت واحد مسکونی خود را دریافت نمایند.

اسناد مالکیت دیگر بلوک ها نیز در دست پیگیری است و در حال حاضر تیم نقشه بردار اداره ثبت اسناد در محل پروژه مستقر گردیده. تسریع در صدور اسناد نیازمند همکاری هیئت مدیره ها با تیم نقشه برداری است بنابراین ضروری است مالکین و هیئت مدیره بلوک ها نسبت به این همکاری اهتمام لازم را داشته باشند.

 

زمان بندی مراجعه مالکین محترم از طریق سایت شرکت و کانال های ارتباطی در تلگرام و اینستاگرام به آدرس زیر اطلاع رسانی خواهد شد

آدرس سایت : WWW.OMRAN-ABSHAR.COM

آدرس تلگرام: t.me/absharkeshvari

آدرس اینستاگرام: www.instagram.com/absharkeshvari

 

نشست مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا با مدیران پروژه شهید کشوری

نشست مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا با مدیران پروژه شهید کشوری

نشست مدیر عامل شرکت عمران آبشار ااسپادانا با مدیرران پروژه شهید کشوری در دفتر مرکزی شرکت با حضور مهندس حسینی پور، قائم مقام مدیر عامل، معاونت فنی مهندسی، معاونت طرح و برنامه و مدیر پروژه شهید کشوری و جمعی از مدیران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا ضمن قدردانی از زحمات تمام مدیران ، جناب آقای عارفی را به عنوان قائم مقام مدیر عامل معرفی  و خواستار همکاری تمام سطوح با ایشان شدند.

در ادامه سرهنک لقائی مدیر پروژه شهید کشوری پس از بیان گزارشی از فعالیت های اجرایی و اقدامات صورت گرفته، موانع موجود در صدور اسناد و پایان کار پروژه ها را عنوان نمود.

در این نشست مسائلی از قبیل موانع صدور اسناد واحدهای مسکونی، صدور پایان کار بلوک ها، تامین منابع، اعلام و اطفای حریق واحدها و… بررسی شد.

 

مهندس حسینی پور در ادامه این نشست در خصوص پیگیری صدور اسناد واحدهای مسکونی گفت: با حضور جناب آقای مرادی به عنوان مشاور اسناد و املاک در شرکت خوشبختانه صدور اسناد دو بلوک از مجموعه یاس به مرحله نهایی رسیده است و در خصوص تکمیل مدارک اسناد واحدهای مجموعه مریم و نسترن دستور پیگیری دادند. همچنین با توجه به تکمیل مراحل صدور پایان کار دیگر بلوک ها از جمله فاز6 پروژه شهید کشوری نسبت به پیگیری جهت صدور اسناد مالکیت این واحدها تاکید نمود.

در این نشست جهت تسریع در تکمیل خدمات زیربنایی بلوک های تحویل موقت نیز مقرر شد مدیران واحدها پیگیری نموده و گزارش آن را به اطلاع مدیرعامل برسانند. همچنین به منظور سرعت بخشی به اجرای برج های مسکونی فاز 7 تصمیمات لازم اتخاذ و ابلاغ گردید.

مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا از خرید و تامین میلگرد مورد نیاز  پروژه ها خبر داد و جهت تجهیز بچینگ جدید شرکت دستور داد.

این نشست که با هدف هم اندیشی و بررسی مسائل برگزار شده بود با تاکید مدیرعامل محترم شرکت بر پیگیری مصوبات جلسه به پایان رسید.

بازدید مدیرعامل بنیاد تعاون آجا از پروژه شهید کشوری

مدیرعامل بنیاد تعاون آجا از پروژه شهید کشوری بازدید کردند.

امیر سرتیپ دوم آقایی مدیرعامل ینیاد تعاون آجا صبح روز چهارشنبه مورخ 18 مردادماه از پروژه های در دست اقدام شرکت عمران آبشار اسپادانا در اصفهان بازدید کردند. مدیرعامل بنیاد آجا ضمن بازدید از مراحل اجرای برج های مسکونی V1-Q4 و Q1D خواستار سرعت بخشی به عملیات اجرایی در این مجموعه ها شد. ایشان ضمن ابراز خرسندی از فعال بودن کارگاه ها افزود: با توجه به توان شرکت عمران آبشار اسپادانا و تامین منابع مالی ضروری است فعالیت های اجرایی در پروژه ها سرعت گیرند.

در این بازدید سرهنگ لقائی مدیر پروژه شهید کشوری ضمن اعلام رفع موانع و اختلاف ها با شهرداری اصفهان و اداره کل راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه توافقات به نتیجه رسیده و شاهد همکاری و همراهی تمامی دستگاه ها هستیم و هم اکنون طبق زمان بندی پروژه ها فعال هستند. سرهنگ لقائی افزود: مطالبات دستگاه ها پرداخت گردیده و مصوبات جهت ابلاغ به استانداری اصفهان به وزارت مسکن ارسال شده است.

هوشمندسازی شهرک شهید کشوری

یکی از الزامات زندگی مدرن در کلان شهرها دسترسی مستمر به خدمات مبتنی بر اینترنت و بسترهای انتقالی اطلاعات است. در صنعت ساختمان چند سالی است که اصطلاح خانه هوشمند و یا هوشمند سازی منازل مسکونی به گوش می رسد و تجهیزاتی پیرامون این موضوع تبلیغ می شود.

اما در ابعاد پروژه های انبوه سازی و بزرگ تامین زیرساخت چنین فناوری از الزامات هوشمندسازی است که هر روز با تکنولوژی جدیدی مواجه می شویم. در ابتدا پس از خدمات آنالوگ، فیبر نوری انقلاب بزرگی ایجاد کرد اما امروزه با هزینه های کمتر و خدمات بیش تر می توان بستر مناسبی برای هوشمندسازی فراهم نمود.

شرکت عمران آبشار اسپادانا به عنوان مجری پروژه شهید کشوری اصفهان در تمامی برج های بلند مرتبه در مجتمع بزرگ آبشار ابتدا فیبر نوری و هم اکنون اجرای GPON را در دست اجرا دارد. بستری گسترده برای ایجاد شهرکی هوشمند که امکانات به روز را در اختیار بهره برداران و اعضای خود قرار می دهد.

سیستم های IPTV ، نظارت تصویری، آیفون های تصویری، تلفن HD، اعلام حریق، اینترنت اشیا، کنترل تردد و چتر وایرلس گوشه ای از خدماتی است که بر این بستر امکان پیاده سازی را دارند.

فیلم زیر گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این زمینه است.

برای تماشای فیلم اینجا کلیک کنید

اسناد مالکیت ساکنان شهرک شهید کشوری صادر خواهد شد

با پیگیری شرکت عمران اسپادانا و همکاری اداره کل ثبت اسناد استان، از هفته آینده صدور اسناد مالکیت ساکنان شهرک شهید کشوری جهت صدور تسریع و تسهیل خواهد شد.

محمدعلی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به مطالبات ساکنان شهرک شهید کشوری در خصوص صدور اسناد مالکیت ساختمان‌های آن‌ها اظهار کرد: در نشستی با حضور نمایندگان شرکت عمران اسپادانا و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و مساعدت‌های جدید صورت گرفته، مشکل صدور اسناد مالکیت آپارتمان‌های این شهرک مرتفع شد.

وی افزود: با پیگیری شرکت عمران اسپادانا و همکاری اداره کل ثبت اسناد استان، از هفته آینده اسناد مالکیت ساکنان شهرک شهید کشوری صادر خواهد شد.

گره ای که با دست همکاری باز شد

در اجرای فاز 7 پروژه شهید کشوری پس از انتخاب واحد در سال 1400 و انعقاد قرارداد با اعضای محترم این فاز علی رغم آغاز کار براساس توافقات قبل،  به دلیل اختلاف در خصوص اخذ مجوزهای لازم جهت ادامه فعالیت های اجرایی بین شهرداری اصفهان و شرکت عمران آبشار اسپادانا متاسفانه عملیات اجرایی متوقف و به تبع آن تاخیر در اجرای تعهدات به اعضا به وجود آمد. در راستای رفع اختلافات با محوریت استانداری اصفهان جلسات متعددی با حضور نمایندگان شهرداری اصفهان، اداره کل راه و شهرسازی و شرکت عمران آبشار اسپادانا برگزار شد تا موارد اختلافی مطرح و چاره اندیشی شود. نتایج حاصل از این مذاکرات دستور کاری شد برای بررسی و رفع موانع در خصوص اجرای پروژه های واقع در 130 هکتار از اراضی مجتمع بزرگ آبشار. اخذ کمیسیون ماده پنج، دریافت پروانه و پایان کار مجموعه های مسکونی و تعیین تکلیف اراضی مورد ادعای شهرداری و شرکت عمران آبشار اسپادانا از اهم مواردی بود که طی جلسات برگزار شده مورد بررسی قرار گرفت.

پس از اجرای طرح تحقیق و تفحص پیرامون پروژه شهید کشوری در شورای شهر اصفهان و ارائه آن در صحن علنی جلسات شورای شهر و ورود اعضای این شورا به موضوع، جلسات با جدیت بیش تری پیگیری شد. در نهایت طی دیدار مدیرعامل محترم بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران با ریاست محترم شورای شهر، جمعی از نمایندگان این شورا و شهردار محترم اصفهان موارد جمع بندی و در قالب صورتجلسه ای موارد حل و فصل و مقرر شد اقدامات گام به گام در راستای رفع موانع و اختلافات موجود صورت پذیرد.

در گام نخست شرکت عمران آبشار اسپادانا با انجام تعهدات خود مجوزعملیات اجرایی برج های مسکونی فاز 7 را دریافت کرد و جهت دریافت پایان کار پروژه های ساخته شده اقدامات لازم صورت گرفت . شهرداری اصفهان نیز با مساعدت و همکاری در حل مشکلات پیش رو قدم گذاشت و گره ای که همواره اذهان اعضا و مالکین را مشوش می کرد با همکاری تمامی دستگاه ها به ویژه شهرداری و شورای شهر اصفهان باز شد.

در این راه شرکت عمران آبشار اسپادانا از تمامی نهادها از جمله استانداری اصفهان، شورای شهر،شهرداری، فرمانداری، اداره کل راه و شهرسازی و تمامی دستگاه ها که در مسیر گره گشایی گام برداشته اند تقدیر و از تمامی اعضا و مالکین که همواره با صبر و همراهی خود ما را یاری نمودند قدردانی می نماید

برای تماشای فیلم آغاز عملیات اجرایی برج های مسکونی فاز 7  اینجا کلیک کنید.

 

آغاز به کار مجموعه های مسکونی فاز 7 پروژه شهید کشوری

تعامل و همکاری با دستگاه های خدمت رسان، شهرداری و دیگر ارگان ها همواره از راهبردهای شرکت عمران آبشار اسپادانا بوده است. در راستای اخذ مصوبات و پروانه های ساختمانی این تعامل پررنگ تر بوده است که منتج به ارائه خدمات به شهروندان در قالب خدمات شهرداری و احداث معابر، پل های روگذر و زیرگذر، ایستگاه آتش نشانی و… شده است. در پروژه های تحت اختیار شرکت عمران آبشار اسپادانا در سراسر کشور همراهی شهرداری و در راس آن شوراهای شهر و روستا همواره پشت گرمی و گره گشا بوده است .در پروژه شهید کشوری اصفهان این همکاری ها در قالب آزادسازی بزرگراه همت، احداث بزرگراه شهید کشوری، احداث پیشرفته ترین و مجهزترین ایستگاه آتش نشانی اصفهان و احداث روگذر شهید کشوری ، ساخت پارک بزرگ 15 هکتاری سرو و… تبلور یافته است.

یکی از مصوبات بالادستی در اجرای پروژه شهید کشوری اصفهان اخذ مصوبه کمیسیون ماده 5 و به دنبال آن پروانه ساختمانی، تاییدیه آتش نشانی، ایستایی برج های مسکونی و پایان کار است که طی جلسات مکرر با شهرداری اصفهان بررسی و به نتیجه رسیده است. در ادامه این همکاری ها جلسه ای با حضور دکتر قاسم زاده شهردار محترم اصفهان، دکتر مصور رئیس کمیسیون پایش و نظارت بر مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان با امیر سرتیپ آقائی مدیرعامل محترم بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران و مهندس حسینی پور مدیرعامل شرکت عمران آبشار اسپادانا و سرهنگ لقائی مدیر پروژه شهید کشوری اصفهان در محل دفتر بنیاد تعاون آجا برگزار شد .

در  این نشست، محورهای مختلف برای رسیدن به تعامل و همکاری و نهایتاً رفع مشکلات و معضلات به ویژه در پروژه‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت تا ضمن حل و فصل آن‌ها، باعث خدمت‌رسانی بیشتر شود.