اطلاعیه عقد قرارداد فاز 7

 

به اطلاع اعضای محترم فاز 7 مجتمع بزرگ آبشار (پروژه شهید کشوری) می رساند:

آن دسته از اعضا که انتخاب واحد نموده و تا کنون جهت عقد قرارداد و تسویه حساب اقدام ننموده اند تنها تا مورخ 15 آذر فرصت خواهند داشت با مراجعه به امور متقاضیان شرکت عمران آبشار اسپادانا فرایند عقد قرارداد و تسویه حساب خود را نهایی نمایند. در غیر این صورت قرارداد تنظیم شده قبلی به قوت خود باقی بوده و دریافت قیمت واحد بر اساس قیمت تمام شده در پایان عملیات اجرایی محاسبه خواهد شد.

اعضای محترم می توانند با در دست داشتن مدارک زیر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 11 به امور متقاضیان واقع در آبشار سوم – مجتمع بزرگ آبشار ( شهید کشوری) – خیابان بوستان3. شرکت عمران آبشار اسپادانا مرا جعه نمایند.

مدارک:

-1 اصل قرارداد تنظیمی
-2 برگ انتخاب واحد
-3 اصل شناسنامه و کارت ملی بهمراه یک نسخه روگرفت آنها
-4 کارت بانکی
-5 دسته چک صیادی

برای کمک به ساخت ایستگاه پلیس آماده ایم

به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و تبریک آغاز فعالیت رئیس جدید کلانتری 16 نیروی انتظامی شهرستان اصفهان مدیر پروژه شهید کشوری با سرهنگ فرزانه دیدار کرد. در این ملاقات ضمن تاکید بر امنیت شهروندان در مجتمع بزرگ آبشار سرهنگ فرزانه در خصوص اقدامات جدیدی در ارتباط با حفظ امنیت و پاسداشت شان ساکنین مجتمع بزرگ آبشار گفت: یک دستگاه خودرو گشت مجهز و نیروی کارآزموده به طور مستقر در پروژه برنامه ریزی شده است که از ابتدای هفته فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، همچنین با هماهنگی صورت گرفته با پلیس امنیت اخلاقی، گشت این واحد نیز در مجتمع بزرگ آبشار فعال می شود. سرهنگ لقائی مدیر پروژه شهید کشوری در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات نیروی انتظامی افزود: در ارتباط با احداث ایستگاه پلیس پیشگیری زمین مربوطه اختصاص داده شده است و جهت احداث آن آمادگی داریم تا در کنار نیروی انتظامی یاری رسان باشیم.

 

قصه پروانه

همزمان با برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان در اصفهان، به همت شهرداری های مناطق کارناوال شادی “قصه پروانه ها” به محله ها سر می زنند و این رویداد فرهنگی را با خود به تمامی مناطق می برند.

این کارناوال ها با اجرای نمایش های عروسکی، قصه گویی و سرودهای شاد هیجان جشنواره را برای محله های اصفهان به ارمغان می آورند.

محله شهید کشوری نیز روز 20 مهرماه میزبان این کارناوال بود تا طعم شادی را به کودکان این محله هدیه کند.

این برنامه از ساعت 4 تا 6 عصر در فضای باز پارک سرو مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) به همت منطقه 6 شهرداری اصفهان برگزار شد.

 

برای تماشای فیلم جشن ” قصه پروانه ها” اینجا کلیک کنید

https://www.aparat.com/v/gmRF2/https://www.aparat.com/v/gmRF2/

 

محوطه سازی محله های مجتمع بزرگ آبشار

ساماندهی و محوطه سازی محله های مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری)

جدول کشی، اجرای سنگ فرش و ساخت کانال جمع آوری آب های سطحی از اقداماتی است که در ابتدا فصل پاییز در پروژه شهید کشوری در حال انجام است. با توجه به آبگرفتگی های سال گذشته در برخی از معابر و به منظور زیباسازی و ساماندهی پیاده روها و گذر محله های مجتمع بزرگ آبشار، شرکت عمران آبشار اسپادانا اقدام به جدول گذاری و سنگ فرش معابر نموده است.

همچنین به منظور جمع آوری آب های سطحی ناشی از بارندگی در فصل پاییز و زمستان، طرح کانال کشی نیز در برخی از محله ها اجرا گردید.

 

 

اجرای طرح واکسیناسیون سیار در مجتمع بزرگ آبشار

واکسیناسیون همگانی در کنار رعایت پروتکل های بهداشتی تنها راه برون رفت از همه گیری بیماری کرونا است. با تامین واکسن مورد نیاز کشور طی ماه های گذشته تمامی گروه های سنی امکان تزریق واکسن کرونا را داشته اند. با سرعت گرفتن واکسیناسیون در کشور مراکز تجمیعی خلوت تر شده اند و اکنون مراکز بهداشت با راه اندازی مراکز سیار به استقبال مردم می روند.

در مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) با جمعیت ساکن بالغ بر 10 هزار نفر یکی از محله های پرجمعیت و رو به رشد اصفهان است که به دلیل تراکم جمعیت و تردد روزانه تعداد بسیار زیادی از نیروهای کاری فعال در این پروژه لزوم واکسیناسیون در آن ضروری است.

در روزهای 17 و 18 مهر ماه به همت مرکز بهداشت اصفهان اتوبوس سیار واکسیناسیون در پارکینگ پارک سرو مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) مستقر شد و به شهروندان خدمات ثبت نام و تزریق واکسن کرونا را ارائه نمودند.

در روز نخست 215 دوز و در روز دوم با تمدید زمان طرح، 300 دوز واکسن کرونا به شهروندان تزریق شد.

این مرکز سیار از ساعت 8 تا 18 ارائه خدمت نمود. سرپرست گروه سیار عنوان کرد : استقبال از این طرح در روز دوم بسیار خوب بود به شکلی که ساعت کاری را یک ساعت تمدید نمودیم.

امید است با گسترش تزریق واکسن کرونا و ایمنی جمعی شاهد سلامتی تمامی هم میهنان باشیم.

انتصاب مدیر عامل شرکت عمران آبشار اسپادانا

به دنبال تغییرات صورت گرفته در مدیریت بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران طی حکمی جناب آقای مهندس حسینی پور به سمت مدیریت عامل شرکت عمران آبشار اسپادانا منصوب گردید. همچنین جناب سرهنگ لقائی به عنوان مدیریت پروژه مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) منصوب گردید.

در جلسه معارفه مدیر عامل شرکت عمران آبشار اسپادانا، مهندس حسینی پور ضمن تقدیر از همراهی تمامی پرسنل شرکت طی سالیان متمادی گفت: پروژه کشوری نقطه آغاز ما بود و امروز ماموریت های بیشتری به ما واگذار شده است که امیدواریم در انجام آنها سربلند باشیم.

وی افزود: همکاری تمامی مدیران و کارکنان همانند قبل، عدالت محوری در محیط کاری و اولویت بخشی به اجرای تعهدات  و پاسخگویی به اعضا سه اصل اساسی فعالیت های ما در شرکت عمران آبشار اسپادانا خواهد بود.

مهندس حسینی پور در ادامه گفت: با حمایت های مدیرعامل بنیاد تعاون و تمرکز بیش تر منابع به زودی تعهدات خود را در فاز 6 پایان خواهیم داد و در ماه جاری عملیات اجرایی برج های مسکونی فاز 7 را آغاز خواهیم نمود.

وی ادامه داد: ارتباط خود با پروژه را کاهش نخواهم داد و به شکل مستمر هر ماه دو نوبت بازدید میدانی از پروژه خواهم داشت.

در ادامه جلسه سرهنگ لقائی به عنوان مدیریت پروژه شهید کشوری اصفهان معرفی شد.

سرهنگ لقائی ضمن تقدیر از این انتخاب عنوان کرد: با یاری تمامی پرسنل اجرای تعهدات را تا پایان ادامه خواهیم داد.

فراخوان تحویل واحدهای مسکونی برج M

برج مسکونی M  از محله مینا در مجتمع بزرگ آبشار (پروژه شهید کشوری اصفهان) آماده تحویل به اعضا و مالکین شد. این برج مسکونی در ۱۸ طبقه مسکونی  و  ۲۳۲  واحد توسط شرکت عمران آبشار اسپادانا طراحی و اجرا گردیده است.

تحویل موقت واحدهای مسکونی برج M از 6 مهر ماه آغاز و تا 11 آبان ماه ادامه خواهد داشت

مالکین محترم می توانند بر اساس زمانبندی اعلام شده در پیامک های فراخوان با در دست داشتن مدارک مالکیت، مدارک شناسایی و دسته چک صیاد به امور متقاضسان مراجعه نموده و نسبت به تحویل واحد مسکونی خود اقدام نمایند.

با توجه به شرایط بهداشتس و شیوع کرونا تنها در تاریخ اعلام شده پذیرش اعضا صورت خواهد پذیرفت، لذا ضروری است مالکین از مراجعه در زمان و تاریخ های دیگر خودداری نمایند.

گرامی داشت هفته دفاع مقدس

گرامی داشت هفته دفاع مقدس طی مراسمی در مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) برگزار شد

در این مراسم امیر باقری فرمانده اسبق پایگاه جهارم پشتیبانی و امیر علی فام فرمانده پایگاه آموزشی وطن پور و جمعی از فرماندهان و رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار ساکنین مجتمع بزرگ آبشار حضور داشتند.

خاطره گویی از رشادت های رزمندگان، اجرای موسیقی توسط گروه موزیک ارتش و اجرای سرود از دیگر برنامه های این مراسم بود.

طراحی و اجرای زنده تمثال شهید کشوری و اهدای آن به خانواده آن بزرگوار از دیگر برنامه های گرامی داشت هفته دفاع مقدس بود که در فضای باز پارک بزرگ مجتمع بزرگ آبشار ( شهید کشوری) برگزار گردید.

گل باران مجتمع بزرگ آبشار توسط خلبانان غیور ارتش در روزهای مبارک هفته دفاع مقدس بار دیگر خاطره عزیزان شهید و رزمنده دفاع مقدس را در پروژه شهید کشوری اصفهان زنده کرد.

مهندس آقایی به سمت مدیرعامل بنیاد تعاون آجا منصوب شد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ رضا خرم‌طوسی را به سِمَت فرمانده قرارگاه اقتصاد مقاومتی ارتش و رئیس هیئت مدیره بنیاد تعاون آجا و مهندس جعفر آقایی را به عنوان مدیر عامل بنیاد تعاون ارتش منصوب کرد.
 امیر سرلشکر موسوی در جلسه معارفه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات بنیاد تعاون ارتش، عملکرد فعلی بنیاد را نسبت به گذشته مطلوب‌تر خوانده و چشم انداز آن را رفع دغدغه معیشت به ویژه در حوزه مسکن کارکنان اعلام کرد.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه، امید، اعتماد و رضایت نسبی کارکنان ارتش نسبت به عملکرد بنیاد را یک سرمایه بزرگ و اصلی دانسته و بر حفظ این سرمایه و ارتقای آن تاکید کرد.
در این جلسه امیر سرتیپ خرم‌طوسی گزارشی از عملکرد بنیاد تعاون ارائه کرد و تحولات ایجاد شده در سه سال گذشته را مرهون تدابیر، حمایت‌ها و راهنمایی‌های فرمانده کل ارتش و همکاری و همدلی تمامی مسئولان و فرماندهان اعلام کرد.
مهندس آقایی نیز با ارائه گزارش عملکرد ، برنامه‌های آتی، سرعت بخشیدن به اجرا و پیشرفت پروژه‌ها و شفاف‌سازی در عملکردها و پاسخگویی به ذی‌نفعان را اولویت کاری خود عنوان کرد.

اطلاعیه تعطیلی

به اصلاع کلیه مراجعین محترم می رساند؛

برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرکت عمران آبشار اسپادانا از روز دوشنبه مورخ 25 مرداد تا پایان روز شنبه مورخ 30 مرداد تعطیل خواهد بود.

شایان ذکر است زمان مراجعه اعضای فاز 7 جهت انتخاب واحد از طریق پیامک به آنان اطلاع رسانی خواهد شد.

تنها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مراقبت از همدیگر بر شیوع بیماری کرونا می توان غلبه کرد.