ساخت مرکز جامع سلامت شهید کشوری

عملیات ساخت مرکز جامع سلامت شهید کشوری آغاز شد.

یکی از نیازهای مجتمع بزرگ آبشار (شهید کشوری) خدمات بهداشتی و درمانی است. در حال حاضر مرکز جامع سلامت در محل درمانگاه سابق گلبهار مستقر گردیده است اما نیاز به یک مرکز بهداشتی و درمانی در این پروژه از مطالبات ساکنین است. در پروژه شهید کشوری نقاط متعددی جهت خدمات درمانی پیش بینی شده است و زمین های مربوطه به دستگاه های خدمت رسان تحویل گردیده است اما دانشگاه علوم پزشکی در خط مقدم کار عملیاتی قرا گرفت.

مرکز جامع سلامت شهید کشوری در مجتمع بزرگ آبشار در زمینی به مساحت 2395 متر مربع و زیربنای 814 متر مربع در دوطبقه توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان احداث خواهد شد. زمین این مرکز از طرف شرکت عمران آبشار اسپادانا به دانشگاه علوم پزشکی تحویل گردیده بود و با همکاری شهرداری محترم اصفهان پروانه احداث آن صادر شد. هم اکنون با مساعدت مدیریت محترم پروژه شهید کشوری خاکبرداری زمین این مرکز آغاز شده است و پس از آن مراحل ساخت و تجهیز به عهده دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خواهد بود.حجم خاکبرداری این پروژه 3500 متر مکعب خواهد بود.

در این مرکز 200 متر مربع فضا جهت استقرار اورژانس در نظر گرفته شده است. در ابتدای سال با مساعدت مرکز اورژانس و پیگیری فرماندار محترم اصفهان مرکز اورژانس شهید کشوری در محله اقاقیا افتتاح شد و با احداث مرکز جامع سلامت به این محل انتقال خواهد یافت.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.